Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych

Jest to terapia, o wysokiej skuteczności i zalecana dla osób po udarze i wylewie która wykorzystuję wiedzę z zakresu fizjoterapii, ortodoncji, protetyki i stomatologii. Dzięki tej terapii możemy skutecznie wyeliminować takie objawy jak: bóle głowy, bóle karku, bolesność mięśni żuchwy i skroni, zgrzytanie zębami, problemy z połykaniem, szumy uszne, trzaski podczas otwierania żuchwy. Odpowiednio poprowadzona fizjoterapia pozwoli na eliminację bólu w okolicach szczęki, rozluźnienie napiętych mięśni oraz przywrócenie prawidłowej ruchomości stawu. Ze względu na głęboką pracę na mięśniach twarzy oraz mięśniach wewnątrz jamy ustnej, terapia ta sprawdza się również u osób po udarach mózgu, z porażeniem nerwu twarzowego czy też po interwencjach chirurgicznych. Odpowiednio dobrany masaż oraz ćwiczenia pozwalają zmniejszyć dolegliwości związane z niedowładem mięśni mimicznych.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę