SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Kim jesteśmy?

Centrum Zdrowia AKALMED świadczy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej. Nasz profesjonalny zespół młodych oraz ambitnych fizjoterapeutów zapewnia szeroki wachlarz usług fizjoterapeutycznych. Naszą przewagą jest dobra diagnostyka, którą wspomóc możemy badaniem USG. Do każdego przypadku podchodzimy w pełni profesjonalnie i indywidualnie, by zapewnić jak najszybszy i najlepszy powrót do zdrowia.
Dodatkowym atutem jest umiejscowienie naszej placówki, znajdujemy się naprzeciwko Szpitala przy ulicy Arkońskiej, co zapewnia znakomity dojazd z każdej strony Szczecina. Na naszych pacjentów czeka duży i darmowy parking, bezpośrednio z którego można wejść do naszego ośrodka.
WARTO NAS WYBRAĆ

Czym się zajmujemy?

Idąc z duchem czasu, aktualizujemy swoją wiedzę, śledzimy światowe trendy, nieustannie szkolimy nasz zespół fizjoterapeutów, aby zapewnić Państwu najlepszą jakość usług. Przez kilka dobrych lat pracowaliśmy i nieustannie wytyczamy sobie nowe cele! Nie mamy zamiaru osiąść na przysłowiowych laurach, będziemy dążyć do świadczenia najlepszej fizjoterapii przez świetnie wyszkoloną kadrę medyczną!
W naszym Centrum Zdrowia AKALMED będziecie mogli Państwo skorzystać ze specjalistycznej i nowoczesnej stojącej na światowym poziomie rehabilitacji.
Nasi terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach aby pozostać na bieżąco z najnowszymi postępami w dziedzinie medycyny i rehabilitacji. Nasze centrum rehabilitacji różni się od innych, ponieważ kochamy swoją pracę, jest to dla nas ogromna pasja i cieszymy się, że pacjenci zawsze wychodzą od nas zadowoleni, a przede wszystkim sprawni – jest to dla nas największa nagroda.
Usługi świadczone przez terapeutów AKALMED to między innymi:
Idziemy do domu z poczuciem spełnienia, że pomogliśmy naszym pacjentom odzyskać sprawność i radość życia.

Będziemy szczęśliwi, jeśli będziemy mogli Tobie pomóc.

WARTO NAS WYBRAĆ

Dlaczego my?

Nasze gabinety

Naszą wiedzę i kwalifikacje stale uzupełniamy o profesjonalny sprzęt medyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne zabiegi.

Dogodne terminy

Mają Państwo możliwość wyboru wygodnego dla siebie terminu wizyty.

Specjalistyczne usługi

Szereg zabiegów z zakresu fizjoterapii z zachowanie standardów bezpieczeństwa

Wygodna rejestracja

Rezerwację za pomocą poczty elektronicznej, systemu rezerwacji online, telefonicznie lub osobiście.

Godzinne zabiegi

U nas zabiegi trwają pełną godzinę zegarową.

Dokładna diagnostyka

Każda pierwsza konsultacja poprzedzona jest badaniem USG.

Bez barier

Wejście do naszej placówki dla osób niepełnosprawnych jest z poziomu parkingu.

Wygodny parking

Dla naszych pacjentów jest do dyspozycji bezpłatny parking.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę