Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Ćwiczenia indywidualne

W naszym gabinecie oferujemy również ćwiczenia prowadzone pod okiem fizjoterapeutów. Odpowiednio dobrane do potrzeb, problemu oraz możliwości pacjenta ćwiczenia wspomagają oraz przyspieszają proces rehabilitacji. Staramy się do dbać o szczegóły ponieważ wiemy, że prawidłowe oraz dokładne wykonywanie ruchu konkretnego ćwiczenia daje pozytywne efekty podczas czynności dnia codziennego. Ból kręgosłupa związany z pracą siedzącą oraz małą aktywnością fizyczną prowadzi do obniżenia komfortu życia. Przy pomocy ćwiczeń wykonywanych pod okiem naszej kadry łatwo pozbędziesz się bólu. Nauczymy Cię również ergonomicznej pracy oraz podamy wiele wskazówek jak bezpiecznie siedzieć przy biurku. Niezwykle ważna jest świadomość swojego ciała tak więc przede wszystkim nad tym pracują nasi wykfalifikowani fizjoterapeuci. Do zapoznania się z naszymi ćwiczeniami w szczególności zachęcamy osoby przed jak i po operacjach, osoby z przewlekłym bólem kręgosłupa wywołanym pracą siedzącą. Przygotowujemy również osoby do sezonu narciarskiego, biegowego czy osób które nie potrafią się zmobilizować do regularnych ćwiczeń. Do dobroczynnych skutków ćwiczeń indywidualnych można śmiało zaliczyć wzrost siły mięśniowej oraz kostnej, zmniejszenie bólu kręgosłupa lub innych stawów, zwiększenie poziomu endorfin czyli hormonu szczęścia, zwiększony zakres w stawach oraz zwiększenie kondycji i wydolności krążeniowo-oddechowej. Nawet jeśli sam chcesz zacząć ćwiczenia w domu, zawsze warto skonsultować się z fizjoterapeutą, który dokładnie zbada Twoje ciało, znajdzie dolegliwości i nakreśli plan wykonywanych ćwiczeń.
Zakres ćwiczeń indywidualnych:
Wskazaniami do ćwiczeń indywidualnych są:

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę