BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI, JEŚLI BĘDZIEMY MOGLI TOBIE POMÓC.

Nasi terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach aby pozostać na bieżąco z najnowszymi postępami w dziedzinie medycyny i rehabilitacji. Nasze centrum rehabilitacji różni się od innych, ponieważ kochamy swoją pracę, jest to dla nas ogromna pasja i cieszymy się, że pacjenci zawsze wychodzą od nas zadowoleni, a przede wszystkim sprawni - jest to dla nas największa nagroda.

Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Nasi specjaliści

Marta Jaszek

Fizykoterapeuta

Jestem wykwalifikowaną fizykoterapeutką, instruktorką korekty ruchowej oraz kosmetologiem. Już podczas studiów miałam okazję doskonalić swoje umiejętności w zakresie indywidualnie dobranych zabiegów na twarz i ciało. Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów, ukończyłam liczne kursy, które umożliwiły mi holistyczne podejście do problemów skórnych.

Z pasji zajmuję się terapią twarzy, skupiając się na naturalnych metodach odmładzania. Moja specjalność to estetyczna terapia twarzy, terapia twarzowo-szczękowa oraz masaż twarzy Kobido. W pracy wykorzystuję również metody takie jak kinesiotaping estetyczny twarzy czy masaż bańką chińską. Moje podejście opiera się na holistycznym działaniu z całym ciałem, co przekłada się na widoczne efekty nie tylko na twarzy, ale i w całym organizmie.

Jednym z moich ulubionych zabiegów jest hirudoterapia, czyli leczenie enzymami pijawek lekarskich, które mają właściwości liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy pragną osiągnąć spektakularne efekty bez chirurgii. Dodatkowo specjalizuję się w manualnym masażu limfatycznym oraz masażu głowy, karku i ramion, które są skutecznym rozwiązaniem na bóle migrenowe.

Podczas każdej wizyty w naszym gabinecie stawiam na dokładny wywiad i komfortową atmosferę. W wolnych chwilach cenię sobie aktywny tryb życia na świeżym powietrzu, uprawiając gimnastykę, bieganie i spacerując.

Ihor Hnatiuk

Fizjoterapeuta

Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku fizjoterapia. Swoje zamiłowanie do sportu oraz organizmu ludzkiego odkrył już w czasach szkolnych. Swoją pasją do szeroko pojętej fizjoterapii zrodził się poprzez grę w piłkę nożną oraz urazy, których doznawał podczas gry. Pierwsze praktyki zawodowe odbył w szczecińskich szpitalach oraz przychodniach rehabilitacji, gdzie nabrał umiejętności do pracy z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym czy kardiologicznym. Rozumie potrzebę rozwoju, dlatego już podczas trwania studiów ukończył swoje pierwsze kursy. Wciąż podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz kursach.
Odbywał kursy z zakresu:
Medycyna sportowa oraz fizjoterapia to nie tylko zawód, ale także hobby, które pragnie stale rozwijać poprzez odbywanie kolejnych kursów oraz szkoleń. Cel jest jasny – pomoc w odzyskaniu pełni zdrowia.
Poza rehabilitacją, obiektem zainteresowań jest zdrowy styl życia i sport, a w szczególności piłka nożna i boks. W odprężeniu pomaga mu również książki oraz film.

Kamil Albin

Fizjoterapeuta
Jestem magistrem fizjoterapii z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym od 2008 roku. Tytuł zawodowy uzyskałem po studiach na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Dodatkowo w 2015 ukończyłem studia podyplomowe na kierunku „Terapia Manualna Tkanek Miękkich”, a w latach wcześniejszych liczne kursy specjalistyczne z zakresu rehabilitacji w tym PNF. Moja przygoda i rozwój zawodowy jako fizjoterapeuty rozpoczęły się od zdobycia wykształcenia policealnego i uzyskania tytułów: technik masażysta i technik fizjoterapii .
W kilku ostatnich latach pracy w związku ze zdobytymi umiejętnościami skupiałem swoją uwagę na terapii manualnej tkanek miękkich, masażu głębokim, terapii punktów spustowych, rozluźnianiu mięśniowo-powięziowym i innych. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując z pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia, głownie z zespołami bólowymi, przeciążeniowymi kręgosłupa oraz z zespołami bólowymi i pourazowymi stawów barkowych, kolanowych i skokowych. Mam również doświadczenie w pracy z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi tj. po udarze mózgu, z chorobą Parkinsona, SM itp., zaś w latach od 2016 – 2020 zdobyłem doświadczenie w pracy z pacjentami ze schorzeniami kardiologicznymi. Niezależnie jednak od przypadku, do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, a swoją pracę wykonuję z należytą starannością i sumiennością.
Poza fizjoterapią, medycyną naturalną i zdrowiem interesuje się sportem, motoryzacją, nowinkami technicznymi i komputerowymi. W czasie wolnym lubię odpocząć aktywnie na świeżym powietrzu, uprawiając amatorsko kolarstwo szosowe i górskie, grając w gry zespołowe – piłkę nożną i siatkówkę, bądź też podróżując i biwakując.

Łukasz Lindenau

Terapeuta-masażysta

Od najmłodszych lat interesowałem się budową i funkcjonowaniem ludzkiego organizmu. 

Zawsze miałem pasję do pomagania ludziom, a w dzisiejszych czasach, kiedy tryb życia prowadzi nas do nadmiernego napięcia mięśniowego, nieprawidłowej postawy i przemęczenia organizmu, potrzebujemy pomocy w zwalczaniu bólu. Dlatego też zdecydowałem się na szkołę, która pozwala mi na rozwiązywanie tych problemów. Stawiam na ciągły rozwój, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach zawodowych. Moja główna specjalizacja i największa pasja to leczenie uporczywego bólu kręgosłupa. Zawsze stawiam ogromny nacisk na rozwijanie mojej wiedzy na temat narządu podporowego człowieka. Codziennie przyglądam się dysfunkcjom w obrębie kręgosłupa i czerpię największą satysfakcję z zadowolenia pacjentów po odbytym zabiegu oraz faktu, że dana dolegliwość została zwalczona. Podczas wizyty łączę techniki terapii manualnej, terapii punktów spustowych, pinoterapii, baniek próżniowych oraz fali uderzeniowej. Z moich obserwacji oraz opinii pacjentów wynika, że połączenie różnych technik terapeutycznych przynosi najlepsze efekty w walce z bólem. Pacjenci, którzy zgłaszają się do mnie, zmagają się z różnymi dolegliwościami, począwszy od przeciążeniowych bóli poszczególnych odcinków kręgosłupa, po pacjentów po zabiegach operacyjnych, którym z reguły towarzyszy obrzęk, kończąc na sportowcach, którzy potrzebują rozluźnienia mięśni bądź przywrócenia prawidłowego napięcia mięśniowego po kontuzjach. W każdym przypadku priorytetem jest profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta, rozpoznanie jego potrzeb oraz dolegliwości i jak najszybsze uporanie się z nimi. W kręgu znajomych i rodziny słynę z empatii, optymizmu i umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji. Jestem otwartym człowiekiem zawsze gotowym na nowe wyzwania. W czasie wolnym interesuję się sportem w niemalże każdej odsłonie, podróżami, motoryzacją oraz nowinkami technologicznymi.

Bartosz Haglauer

Fizjoterapeuta

Magistra fizjoterapii uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Na I stopniu naukowym studiowałem na AWF, dzięki czemu nabyłem doświadczenie w pracy ze sportowcami. Przez wiele lat pracowałem w Niemieckim „Praxis” gdzie głównie leczyłem pacjentów z bólami przewlekłymi i po wszelkich operacjach narządu ruchu. W tym sportowców. To bardzo cenne doświadczenie, zdobyta wiedza odnośnie technik pozwala mi zastosować je do skutecznej terapii z polskimi pacjentami. W pracy z pacjentami, głownie wykorzystuję holistyczne podejście do problemu. Sprawdzam toniczność całego organizmu i wyszukuje struktur które mają wpływ na dolegliwości bólowe zgłaszane przez pacjenta. Często oprócz technik tradycyjnych, wykorzystuję pracę z pinami czy igłami terapeutycznymi, ponieważ zauważyłem ich bardzo szybkie i skuteczne działanie we wszelakich dolegliwościach bólowych.
Dzięki licznym kursom oraz szkoleniom odbytym na terenie Niemiec i zdobytemu doświadczeniu zawodowemu szeroko stosuję terapię nerwowo- mięśniowe, manualne i igłoterapię w ujęcia klinicznym. Dodatkowo specjalizuje się w kompleksowej terapii blizn. Posiadam duże pole manewru w leczeniu manualnym, dzięki czemu dobieram właściwą diagnozę i terapię w pełni dopasowaną do potrzeb pacjenta.
Cały czas czynnie uczestniczę w kursach i szkoleniach tak abym mógł pomoc pacjentowi w każdym zakresie bólu.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę