Umów wizytę

Arkońska 51/3 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Masaż twarzy Kobido

Jest to liftingujący japoński masaż twarzy, który jest metodą całkowicie naturalną i nieinwazyjną, a regularnie stosowany ma działanie silnie odmładzające i ujędrniające. Wpływa nie tylko na kondycję skóry, ale również pozwala zachować naturalny owal twarzy. Skutecznie zmniejsza pierwsze oznaki starzenia. Masaż twarzy Kobido trwa 60 minut, i składa się z 5 etapów pracy na okolicach twarzy, szyi i dekoltu. Wskazania do wykonania zabiegu to: opadnięty owal twarzy, zmarszczki, szary wygląd cery, bruksizm, bóle głowy, stres, zastoje limfatyczne. Już po pierwszej sesji Kobidotwarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Aby efekt był trwały i spektakularny zaleca się wykonanie serii zabiegów.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę