Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Estetyczna fizjoterapia twarzy

Terapia w pełni naturalna i prowadzona holistycznie w celu modelowania oraz odmłodzenia twarzy. W skład zabiegu wchodzi szereg różnych metod takich jak masaż mięśni głębokich twarzy, kinesiotaping estetyczny, masaż transbukalny czy też terapia bańkami chińskimi. Dzięki zastosowaniu tych metod w jednym zabiegu możemy uzyskać bezinwazyjny i długotrwały efekt odmłodzenia i upiększenia twarzy. Zabieg polecany jest szczególnie osobom w przypadku: utraty jędrności skóry, chęci poprawy kolorytu cery, zniwelowaniu zmarszczek, pozbyciu się opuchlizny twarzy, poprawy owalu twarzy oraz wyrównaniu zmarszczek mimicznych.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę