Gdy uprawiasz sport

W dzisiejszych czasach bardzo modne jest aktywne spędzanie czasu wolnego. W naszych gabinetach przyjmujemy sportowców, nie tylko tych zawodowo zajmujących się sportem ale również amatorów.

Gdy masz siedzący trub pracy

Pracujesz przed komputerem lub jesteś kierowcą i większy czas swojej pracy spędzasz w pozycji siedzącej? Jeśli tak, to na pewno znasz odczucie bólu oraz ograniczenia ruchomości w kręgosłupie.

Umów wizytę

Arkońska 51/3, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Siedzący tryb pracy?

Pracujesz przed komputerem lub jesteś kierowcą i większy czas swojej pracy spędzasz w pozycji siedzącej? Jeśli tak, to na pewno znasz odczucie bólu oraz ograniczenia ruchomości w kręgosłupie. Bardzo dobrze się składa, że akurat trafiłeś na naszą stronę internetową. Niestety duża część społeczeństwa boryka się z problemami kręgosłupa, związane jest to z narzuconą pozycją pracy oraz małą aktywnością fizyczną w czasie wolnym.
Najczęstszą przyczyną stwarzającą problemy w naszym kręgosłupie jest długie przebywanie w pozycji siedzącej. Dodatkowymi czynnikami mogą być zwyrodnienia stawów oraz stres. W konsekwencji doprowadzi to do nadmiernego napięcia mięśni oraz przeciążeń w obrębie kręgów.
Na całe szczęście wiemy jak radzić sobie z tymi problemami. Dzięki bardzo szerokiej gamie zabiegów fizjoterapeutycznych pozbędziesz się bólu kręgosłupa. Zabiegi z dziedziny terapii manualnej, pinoterapii czy masażu powięziowego skutecznie eliminują skutki długotrwałej pracy biurowej. Dodatkowo nauczymy Cię prawidłowej i ergonomicznej postawy w pracy oraz zalecimy dodatkowe ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz swój kręgosłup. Serdecznie zapraszamy do naszych specjalistów fizjoterapii.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę